تبلیغات
مجله حرفه وفن برتر - ۵ راهكار برای اینكه "كارآفرینی" موفق شوید
تاریخ : جمعه 22 آذر 1392 | 09:13 ق.ظ | نویسنده : بهزاد نجفی


کارآفرینان افرادی خلاق و متفاوت هستند که با بکارگیری ابزارهای موجود ، پرورش باورها و اجرایی صحیح، بسیاری از ناممکن ها را ممکن و عملی می سازند .
به گزارش افکارنیوز، نکته قابل توجه در کارآفرین ها اعتماد به نفس، انعطاف پذیری، قدرت خلاقیت، استفاده بهینه از زمان و مدیریتی کارآمد است.

برای اینکه به چنین ویژگی هایی دست یابید و به عبارت ساده تر کارآفرین شوید این راهکارها را باید مد نظر قرار دهید:

۱. به موفقیت بیاندیشید

رویای ذهنی خویش را با باورهای خود پیوند دهید و آن‌ها را در محیطی حقیقی به اجرا گذارید . همیشه بزرگ بیندیشید تا اهدافی بزرگ داشته باشید زیرا درپس هر داستان موفق ، اندیشه ای برتر و رویایی بزرگ نهفته است .

۲. پیگیر اهداف و خواسته های خود باشید

سخت کوشی، پیگیری برنامه های کاری ، بازبینی روند توسعه تولیدات ، ارتباط موثر با کارکنان ، طرحهای توسعه ای، بهره وری و بسیاری از برنامه ها و اهداف کوتاه و بلند مدتی که تنها خود شما قادر به اجرای آن‌ها هستید ، بخشی از وظایفی هستند که دائم نیازمند پیگیری شما هستند .

۳. بر توانایی های خود متمرکز شوید

شناخت استعدادها نخستین گام در توسعه مهارت و افزایش اعتماد به نفس است . بنابراین تنها روی بهترین استعدادتان سرمایه گذاری کنید، آنرا با آموزشهای مناسب پرورش دهید و متعالی سازید .

۴. فکر شکست را هم نکنید

اغلب افراد به دلیل ترس از موفق نشدن شکست می خورند . درواقع شکست مانعی ذهنی است که حس پیروزی را به چالش می کشد و ذهن، پیرو نگرشی عالمانه یا سطحی نگرانه در تضاد یا تعامل با اصل باورها، انتخاب خویش را به اجرا می گذارد. شما تنها عامل و برگ برنده این اتفاق هستید که با انتخابتان ، راه موفقیت و شکست در رخدادی عظیم را رقم می زنید.

۵. برنامه داشته باشید

پس از تمرکز و قطعیت اهداف، باید به دنبال راهکارهای اساسی در اجرای صحیح الگوها باشید. اهداف را بنویسید و طبق آن نمودار زمانی مشخصی را تعریف کنید . سپس برای هر روز کاری، فعالیتی را مشخص کنید . اکنون الگویی مشخص دارید و می توانید براساس آن جلو بروید.طبقه بندی: کارآفرینی،

  • دانلود فیلم
  • انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس